Krása začíná uvnitř

Diocel Artrizone

100% přírodní bioinformační pomoc s kyslíkem pro oblasti kloubů, šlach a svalů.

Diocel Artrizone krém – regenerační, masážní a relaxační krém s anestetickým efektem. Koupit na e-shopu

Obsahuje pestrou paletu minerálů více než 60 prvků periodické soustavy v aktivní organické formě, například křemík a zlato. Neobsahuje chemickou konzervaci a je založen na přírodní bázi. Velmi vhodný je i pro ošetření problematické a psoriatické pokožky.

Kde Diocel Artrizone krém použít:

 • SPASMY, KŘEČE, OTOKY A VÝRONY
 • UNAVENÉ KLOUBY A ŠLACHY
 • NARAŽENÉ KOSTI
 • MASÁŽ LYMFATICKÉHO SYSTÉMU
 • CELKOVÁ ÚNAVA
 • ŠPATNÝ KREVNÍ OBĚH A NEDOSTATEČNÉ PERIFERNÍ PROKRVENÍ

Dále tam, kde je nadýmání, žaludeční nevolnost, bílé pigmentové skvrny, bolestivá menstruace, hormonální disharmonie.

Diocel Artrizone krém obsahuje aktivní kyslík, který oživuje pokožku. Dále obsahuje pestrou paletu minerálů v aktivní formě, například křemík a zlato. Krém obsahuje vysoké procento aktivních látek bylin, které mají antibakteriální, antivirové, protiplísňové, antiparazitické, protirakovinné, analgetické, protizánětlivé, teplotu snižující, protikřečové, antistresové a imunomodulační účinky.

používáme všude tam, kde cítíme potřebu jej použít. Díky doplnění energie do meridiánů si tělo následně samo upravuje různé disharmonie.

Velmi vhodný je i pro ošetření problematické a psoriatické pokožky.

 

Díky vysokému obsahu přírodních látek má Diocel Artrizone krém tmavou barvu.

Obsahuje například aloe vera, dračí krev – Croton lechleri, který používají indiáni Jižní Ameriky při různých bolestech, olej z černuchy seté – její semena byla nalezena i v hrobce faraona Tutanchamona a je známá především v arabském světě jako všelék se širokým spektrem účinků. Některé látky černuchy, jako například nigelin, vykázaly v testech lepší antibakteriální účinek než penicilin.

Dále krém obsahuje organické kyseliny, humáty, výtažky z kalifornských dešťovek s unikátním regeneračním vlivem na pokožku, tropických stromů, jako je olej andiroba – Carapa Guaianensis, která pochází z Brazílie a indiáni její olej používají při revmatismu, bolestech kloubů, teplotách, psoriáze, zánětech a bodnutí hmyzem – olej pak používají jako proslulý repelent.

Rostliny a silice obsahují fytohormony s protizánětlivými účinky a harmonizují činnost hormonálních žláz, jako je štítná žláza, vaječníky, nadledvinky a slinivka. Fytolátky vstřebané přes kůži zharmonizují slezinu, ta podpoří krvetvorbu a následně se urychlí detoxikace organismu.

 • Složení: Aqua, Ozonized Simmondsia chinensis oil, Steareth 2, Ricinus communic oil, Helianthus annuus oil, Decyl oleate, Ozonized Macadamia ternifolia oil, Glycerine, Cetyl alcohol, Squalane, Nigella sativa oil, Brassica alba oil, Glyceryl stearate, Butyrospermum parkii, Steareth 21, Aloe Barbadensis ext.(and) Capryl/ Caprin triglyceride, Boswelia Serrata ext. (and) Dipropylene glycol, Dimethyl sulfone, Herbs extract (Petasites hybridus, Zanthoxyllum piperitum, Symphytum officinale, Salix alba, Filipendula ulmaria, Aesculus hippocastanea, Boswellia serrata, Paullinia cupana, Zingiber officinale, Peumus boldus, Heisteria pallida, Xylopia aethiopica, Petiveria alliaticea), Acetic acid – carbonsilicate ext., Capryloyl glycine, Undecylenoly Glycin, Caprylyl glycol, Carapa guianensis oil, Sodium hydroxide, Eisenia andrei ext., Latex Croton lechleri, Xanthan gum, Caffeic acid, Thioctic acid, Oleanolic acid, Succinic acid, Ammonium glycyrrhizate, Nigella sativa ext., Ascorbyl palmitate, Parfum
 • Užívání: Místo, které chceme masírovat, natřeme krémem Diocel Artrizone. Postižená místa natíráme podle potřeby 1–3x denně.

  Pak si namočíme ruce do vody a můžeme masírovat. Díky vodě se natřené místo stává kluzkým. Jakmile nám voda vyschne, opět namočíme ruce do vody a zase můžeme masírovat bez další aplikace krému. Vše můžeme opakovat několikrát za sebou. Krém je velice úsporný.

  Diocel Artrizone je regenerační, relaxační a masážní krém nové generace.