Krása začíná uvnitř

Intocel

Bioinformační kapky účinné při stabilizaci a regeneraci povrchu trávicího ústrojí.

Korunní král celého systému Regenerace ve Sféře s vysokým obsahem rostlinných látek.

Bylinné kapky Intocel s bioinformacemi jsou účinné při stabilizaci a regeneraci povrchu trávicího ústrojí. Koupit na e-shopu

Postupnou regeneraci organismu začínáme přípravkem číslo jedna, přípravkem - Intocel. Každý následující přípravek má zase jinou skladbu rostlin a každá kompozice má vliv na určité typy mikroorganismů.

INTOCEL JE URČEN PRO RYCHLOU STABILIZACI ORGANISMU.

Rostliny v přípravku mají stahující účinek a všude, kudy procházejí, vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost: ochranu dutiny ústní, jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva. Dále fytolátky prostupují do krevního oběhu a mají možnost působit i v dalších částech našeho těla, jako jsou klouby, cévy a jednotlivé orgány.

Když nevíte co, použijte Intocel.

Působení přípravku Intocel je dle čínské medicíny přímo spojeno s meridiánem života (meridián ústřední), čímž posiluje celý organismus ovlivňováním centrální části plexus solaris, kde se nachází velice důležité nervové centrum lidského těla nadřazené mozku. 80 % informací v lidském těle pochází z plexus solaris a směřují do mozku. Z mozku pak pochází zbylých 20 % podnětů.

Obsažené fytolátky složek Intocelu:

 • RYCHLE STABILIZUJÍ ORGANISMUS
 • POSILUJÍ KONDICI STŘEV
 • ČISTÍ KREV
 • PROKAZUJÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ, ANTIVIROVÉ A ANTIMYKOTICKÉ ÚČINKY

 

Velmi důležitý je povrch střev a jejich ochrana. Uvědomte si, že naše střeva mají plochu velkou asi jako fotbalové hřiště a tu je nutné řádně zregenerovat. Jestliže máme střeva ve špatném stavu, naše celková výživa těla nemusí být zrovna ideální a dáváme šanci vzniku alergiím a dalším vážným onemocněním Předejděte těmto nemocím řádnou prevencí.

Intocel užívejte vždy po jídle! Má hodně taninu a tříslovin, které mají na lačný žaludek stahující účinek, což se může u citlivých jedinců projevit lehkou nevolností.

Tento doplněk stravy je vhodné užívat i při celkovém "zaplísnění" organismu. Je zde obsažena myrha, kadidlo a latex Crotonu lechleri. Tyto vynikající přírodní fytolátky čistí krev a mají silný antimikrobialní, antibakteriální, antivirový a antimykotický účinek. Myrha a kadidlo se pro zmíněné účinky používali již ve starém Egyptě. Právě nebezpečné mikroorganismy je nutné v první řadě vyhubit a potlačit, aby dále neničili naše tělo.

Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Croton lechleri, len setý, ptačí zob lesklý, korkovník amurský, boryt barvířský, Baphicacanthus cusia, anona ostnitá, Maytenus macrocarpa, dub letní, rdesno hadí kořen, krvavec toten, kadidlovník pravý, myrhovník abescínský
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek
  Upozornění: Intocel užívejte vždy po jídle.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.