Krása začíná uvnitř

Kopie Detoxin

100% přírodní bylinné kapky s bioinformacemi pro účinnou detoxikaci organismu.

Detoxin přírodní bioinformační bylinné kapky pro celkovou regeneraci a detoxikaci organismu. Koupit na e-shopu

Přípravek číslo dva v systému Regenerace ve Sféře.

Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme většinu úložišť toxinů. Očistíme plus pól naší baterie a tělo nám začíná ožívat.

Přípravek Detoxin obdržel v roce 2007 2. místo v kategorii "Nejlepší přírodní produkt" na mezinárodní výstavě ECOMED, Polsko.

DETOXIN ČISTÍ, DETOXIKUJE A POMÁHÁ TĚLU OŽÍT.

Dle čínské medicíny se očištěním jater zlepšuje kvalita zraku, šlach a cév, eliminuje se například riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů. Pomůže nám očistit povrch a naši pokožku. Tam, kde jsou ekzémy, alergie, můžeme tělu při úklidu pomoci Detoxinem. Provedeme desenzibilizaci organizmu a připravíme žlučník tak, aby správně tvořil žlučové kyseliny, protože strava musí být ve střevech správně fermentována, aby nezahnívala. Dočistíme s ním krev, aby mohla plnit svoji funkci lépe. Játrům se také říká ďáblova kuchyně. Není divu, tolik substancí pohromadě. Když máte dobře funkční játra, lépe se tělo vyrovnává s toxiny.

Směs fytolátek obsažených bylin v Detoxinu:

 • NAPOMÁHÁ ZLEPŠIT FUNKCI JATER A ŽLUČNÍKU
 • PŘISPÍVÁ KE SNÍŽENÍ HLADINY CHOLESTEROLU
 • JE ÚČINNÁ PŘI OBRANĚ ORGANISMU PROTI ALERGIÍM
 • DETOXIKUJE A REGENERUJE ORGANISMUS
 • PŮSOBÍ NA PSYCHIKU A MIGRÉNY

Detoxin, játra, žlučník a a5 elementů:

- období jater je jaro
- na játra působí chuť kyselá (kyselejší oslabuje, méně kyselá posiluje)
- orgánové hodiny uvádějí čas oslabení jater: 01.00 - 03.00 hodin

Játra jsou dle čínské medicíny úzce spojena s psychikou, kde se jejich oslabení projevuje hněvem, vztekem, nervozitou a puntičkářstvím, i zde má Detoxin své místo. Někteří jedinci s oslabenou energetikou jater silně nesnáší výrazné aromatické vůně.

Hořká chuť bylin obsažených v Detoxinu je balzámem pro játra a žlučník, jimž napomáhá ke správné funkci. Obsažené hořčiny a další fytolátky podporují vylučování žlučových kyselin a celkově napomáhají správnému trávení a vyživování organismu Detoxin dokonale čistí organismus, zbavuje ho toxinů, podporuje snížení cholesterolu, významně působí na zlepšení zraku, stavu šlach a kloubů.

Velice účinně přispívá k pročištění krve, aby mohla lépe plnit svoji funkci. Bojuje proti nejrůznějším alergiím a problémům s pokožkou. V oblasti psychiky je velice vhodný pro výbušné a vznětlivé povahy.

Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Mochna nátržník, prorostlík čínský, šišák bajkalský, gardenia jasmínová, Phyllanthus niruri, ptačí zob lesklý, smil písečný, rdesno mnohokvěté, smetanka lékařská, ostropestřec mariánský, řepík lékařský, pelyněk brotan, jablečník obecný, rozrazil lékařský, jitrocel kopinatý
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 10 kapek

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi