Krása začíná uvnitř

Kopie Estrozin

Bioinformační bylinné kapky s fytohormony pro každou ženu.

Přírodní bioinformační bylinné kapky Estrozin obsahují speciální koktejl z bylin s vysokým procentem přírodních fytohormonů. Koupit na e-shopu

Když dokončíme osmou pozici Regenerace ve Sféře, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset. Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče!

Estrozin je určen zejména pro ženy, ale mohou jej užívat i muži.

ESTROZIN JE ELIXÍREM KAŽDÉ ŽENY.

Estrozin je pravým elixírem každé ženy, která chce stárnout pomaleji. Obsahuje přírodní progesterony, látky z rostlin, které jsou svou strukturou podobné zejména ženským hormonům estrogenům.

Obsažené fytohormony napomáhají tělu vytvářet chybějící estrogeny a přispívají tak i k řešení řady zdravotních problémů spojených s jejich nedostatkem. Celkově harmonizují hormonální systém a pomáhají při navrácení tělu síly a svěžesti.

Použité byliny se v alternativní medicíně tradičně používají také k ochraně svalů a kostí před degenerací a k odstranění ztuhlosti dolních končetin.

Byliny v tomto speciálním koktejlu:

 • PŮSOBÍ NA ŽENSKÝ HORMONÁLNÍ SYSTÉM
 • JSOU POMOCNÍKEM V OBDOBÍ PŘECHODU
 • POMÁHAJÍ USTÁLIT MENSTRUAČNÍ CYKLUS
 • POZITIVNĚ PŮSOBÍ NA NORMALIZACI KREVNÍHO TLAKU
 • PODPORUJÍ KVALITU ŽENSKÝCH VLASŮ

U žen Estrozin zlepšuje kvalitu vlasů a působí proti jejich vypadávání, celkově harmonizuje ženský hormonální systém. Fytolátky prokazují antioxidační účinek a aktivně působí na vznik zánětů, bakteriálních infektů a viróz. Podporují přirozenou obranyschopnost a celkově regenerují a detoxikují tělo.

Díky fytohormonům harmonizuje přípravek celou řadu hormonálních žláz. S pomocí progesteronu se krevní tlak často vrátí k normálu, tělesný tuk je spálen na energii a funkce buněčných membrán je zlepšena. Progesteron působí nejen protizánětlivě, ale také pomáhá vyrovnávat buněčnou tekutinu, což nás chrání proti vysokému tlaku.

Doplňováním hladiny přírodních hormonů můžeme bojovat proti stárnutí. Důležité je mít hormonální systém v harmonii, zejména pak dobře funkční hypofýzu.

Estrozinobsahuje různé druhy rostlin, které jsou pro ženy pravým požehnáním, ale mohou jej užívat krátkodobě i muži. U mužů tzv. "fytohormony" zvyšují počet testosteronových receptorů a tím i zlepšují využití mužského hormonu testosteronu.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Kozinec blanitý, konopice bledožlutá, kontryhel žlutozelený, srdečník sibiřský, mochna husí, pískavice řecké seno, topolovka růžová, měsíček lékařský, jetel luční, trnovník bílý, popenec břečtanovitý, jestřabina lékařská, hluchavka bílá, fenykl obecný, lékořice lysá
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.