Krása začíná uvnitř

Kopie Venisfér

Bioinformační bylinné kapky jejichž složení je účinné při potížích cévního systému.

Název Venisfér je složen z cizích slov znamenající dvojí význam. Jednak zde nalezneme spojitost s cévami a též můžeme název přeložit jako: "Přejít do jiné sféry". Koupit na e-shopu

Po prověření šesté pozice přejdeme do Sféry číslo sedm a provedeme aktivaci centrály - mozku a čerpadla - srdce.

Sedmá Sféra je shodná číselně se sedmou čakrou, která nám otevírá brány dosud nepoznané. Venisfér doslova znamená přijít do vyšší sféry.

VENISFÉR JE OTEVÍRAČ SRDCÍ, ELIXÍR PRO NAŠE CÉVY, PŘÍPRAVEK MOUDROSTI A DOKONALÉ PAMĚTI.

Očišťujeme řídící centrum, centrální počítač, obnovíme zastaralou kapacitu a nevyhovující paměť. Též očistíme všechny vojenské základny vojáků a dozorců, čili kostní dřeň a T obranné lymfocyty. Zde si musíme nechat obzvlášť záležet a připravit imunitní systém pro naši stálou ochranu.

Musíme být po všech stránkách náležitě připraveni. Zaktivujeme hormonální žlázy - hypofýzu, epifýzu a současně s nimi i šestou a sedmou čakru.

Směs obsažených bylin:

 • POMÁHÁ ČISTIT KREV A NORMALIZOVAT KREVNÍ TLAK
 • PODPORUJE POSÍLENÍ SRDCE A CÉV
 • PŘISPÍVÁ KE ZLEPŠENÍ PAMĚTI
 • MÁ VLIV NA TVORBU KOSTNÍ DŘENĚ
 • DLE ČM PŮSOBÍ PŘI POTLAČENÍ KOKTAVOSTI
 • OTEVÍRÁ BRÁNU DO VYŠŠÍCH SFÉR

Venisfér, srdce a 5 elementů:

- obdobím srdce je léto
- chuť ovlivňující energetiku srdce je hořká (intenzivně hořká chuť srdce oslabuje)
- v orgánových hodinách je označen čas od 11.00 do 13.00, jako čas oslabení srdce

Bylinné bioinformační kapky Venisfér jsou doslova elixírem pro srdce, cévy a krevní oběh.

Obsažené fytolátky pomáhají předcházet vzniku křečových žil a vysokého krevního tlaku, napomáhají k čistění krve, podporují krvetvorbu, výživu a snižují její srážlivost. Dále působí na správnou činnost mozku, čímž přispívají ke zlepšení paměti a také mají vliv na tvorbu kostní dřeně a obranných T-lymfocytů. Účinně přispívají ke zlepšení periferního prokrvení končetin.

Užíváním Venisféru můžeme několikanásobně urychlit detoxikaci těla a zpomalit stárnutí tkání. Venisfér je díky obsaženým fytolátkám velmi silným antioxidantem.

Ten, kdo umí pracovat s energiemi, může pomocí meditace probudit tak zvanou "hadí sílu", která má svoje sídlo v oblasti kříže a pohlavních orgánů. Otevřením třetího oka, šestého energetického centra, které je v oblasti čela, se můžeme pokusit napojit i na astrální svět.

Vytažením energie do horních pozic nám umožní zlepšit dávno zapomenuté schopnosti, jako je jasnozřivost, hlubší cítění, empatie a možná uvidíte a uslyšíte věci, které jste dříve nemohli zachytit. Začneme například lépe vidět auru a svět kolem nás se nám objeví v jiném světle. Naše dřívější konání uvidíme jakoby z nadhledu a z jiné pozice. Vše nám bude více jasné a celkově si můžeme zlepšit rozhodování a intuici. Na příval energie k vrcholu musíme být náležitě připraveni.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Jinan dvoulaločný, Kurkuma zedoaria, zázvorník lékařský, kurkuma dlouhá, lapačo červené, škornice šípolistá, ofiopogon japonský, Maytenus macrocarpa, kaštan koňský, jmelí bílé, šalvěj červenokořenná, jerlín japonský, pornatka kokosová, srdečník sibiřský, světlice barvířská, pivoňka lékařská, bukvice lékařská
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.