Krása začíná uvnitř

Panaderm

Bioinformační ozonový krém pro dokonale čistou, zdravou a regenerovanou pleť.

Panaderm přírodní bioinformační ozonový krém, který neobsahuje žádné chemické ani konzervační látky. Koupit na e-shopu

První krém na světě, který má vliv na celou energetickou síť člověka. Tím získává neomezené použití. Vliv na energetiku těla má tak rozsáhlý, že ho můžeme používat jako luxusní univerzální krém pro ošetření pleti ale také jako speciální krém pro reflexní masáže energetických bodů a zón.

Jeho název je utvořen od slova Panacea což znamená "všehojivý".

  • URYCHLUJE HOJENÍ A REGENERACI POKOŽKY
  • ÚČINNĚ ODSTRAŇUJE A PŘEDCHÁZÍ AKNÉ
  • DOKONALE ČISTÍ A REGENERUJE
  • ZPOMALUJE STÁRNUTÍ PLETI
  • PŮSOBÍ NA VYRÁŽKY A PLÍSNĚ
  • POTLAČUJE OPARY

Kdy krém použít?

Kdykoliv si myslíte, že vaše pleť stárne rychleji než ostatním, dělají se vám vrásky a různé defekty na pokožce, nebo je podrážděná například z depilace, holení, je zarudlá od slunce, má akné, je nečistá se sklonem k vyrážkám a lišejům, některá místa v záhybech zapáchají, je suchá, nebo naopak mastná, máte-li popelavou pokožku nebo jste použili nevhodný krém či jiný kosmetický produkt, po kterém vám pokožka zrudl. Před jeho aplikací nevhodný krém pokud možno smyjte.

Krém je vhodný pro každodenní očistu a pěstění pleti pro muže, ženy a děti.

PŘEDNOSTI PANADERM KRÉMU

Krém se lehce roztírá a po vstřebání je pokožka na dotek hebká. Tento ozonový krém se neroztéká ani při teplotách nad 23 stupňů Celsia. V krému jsou aktivní ozonozidy v malých shlucích, které při aplikaci na pokožku poznáme hmatem jako malé gelovité kuličky. Parfém je složen z vybraných přírodních silic. Myrha obsahuje fytohormony a olibanum kyselinu boswellovou s protizánětlivými účinky. Tím napomáhají rychlé regeneraci pleti. Přes naše plíce a pokožku se silice dostávají přímo do krevního oběhu. Vůně působí přes čichové buňky na nervový systém a hypotalamus. Oba způsoby ovlivňují naše psychické nálady. Psychická pohoda je pro naše tělo základem harmonie mezi orgány. Fytolátky, vitamin E, ester vitaminu C a ozon zpomalují stárnutí pleti. Panaderm používejte pro omlazení pleti a tam, kde potřebujete získat rychlý efekt mladé, krásné a čisté pokožky.

K2_TAGS_PORADNA

Bolesti kloubů