Krása začíná uvnitř

T CD4 Imuserol

Kozí kolostrum, ovesné beta glukany a koriandrová silice pro vaši imunitu.

Přírodní bioinformační kapsle T CD4 IMUSEROL harmonizují především meridián řídící, osrdečníku, sleziny a slinivky, početí, žaludku a dalších energetických drah. Koupit na e-shopu

Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z kozího kolostra, výtažků silic z rostliny Coriandrum sativum, a unikátním poměrem beta glukanů β-1,3 a β-1,4 z rostliny Avenna sativa.

CNS - mozek – hormonální systém - srdce – krev - nejvyšší energetika, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

T CD4 - VYTÁHNI MI TRN Z PATY!

Proč T CD4 Imuserol?

V jednoduchosti je krása a v tomto případě platí, že i síla. T CD4 Imuserol, doplněk stravy, bych charakterizoval asi touto větou: "T CD4 - Vytáhni mi trn z paty!". T CD4 Imuserol lze v tomto smyslu charakterizovat jako vysoce kvalitní produkt s vysokým obsahem biologicky aktivních přírodních látek. Použil bych jej všude tam, kde je snížená imunita a potřebujeme zaktivovat speciální T-obranné lymfocyty s receptory CD4. Ty jsou totiž tím nejaktivnějším základem našeho obranného systému těla v boji proti všem vetřelcům, jako jsou například viry, bakterie, plísně, paraziti a zvrhnuté rakovinné buňky. Příroda nám dala tyto substance v podobě stravy, my jsme ji jen upravili do unikátních poměrů, zaktivovali a zabalili. Cítíte se unaveni? ,,Teče vám již voda, jak se říká, do ,,bot“ a nezbývá vám mnoho času na zázračné řešení ?“

Obsažené látky T CD4 IMUSEROL kapslí:

 • POMÁHAJÍ AKTIVOVAT T-CD4 OBRANNÉ LYMFOCYTY
 • PŘÍZNIVĚ PŮSOBÍ NA STŘEVNÍ MIKROFLÓRU
 • PODPORUJÍ ODOLNOST ORGANISMU VŮČI ONEMOCNĚNÍ
 • PŘISPÍVAJÍ KE ZVÝŠENÍ AKTIVITY A ODOLNOSTI TĚLA NA ZÁTĚŽOVÉ SITUACE
 • PODPORUJÍ ČINNOST CNS A SOUSTŘEDĚNÍ
 • SNIŽUJÍ HLADINU LDL CHOLESTEROLU

Proč právě kozí kolostrum, a ne kravské?

Kozí kolostrum je biologicky aktivní směs látek mateřského mléka kozy domácí, nejzdravějšího zvířete, které nikdy netrpí rakovinou. Kozí kolostrum nelze laboratorně vyrobit, a proto je odborníky na imunitu vysoce ceněno. Je velice aktivní při zvyšování imunity. Je unikátní v tom, že svým složením je nejblíže mateřskému mléku.
Studie potvrzují, že lidská populace je ve více jak 93 procentech alergická na látky obsažené v kravském mléce. Kozí mléko a kolostrum je výborně tolerováno jak dětmi tak dospělými a nejsou na něj známy alergické reakce.

Kozí kolostrum obsahuje:

 • Vitamíny: A, B1, B2, B12, C, D, E
 • Minerály: Ca - vápník, K - draslík, Mg - hořčík, Na - sodík a P - fosfor
 • Kyselinu listovou
 • Imunoglobuliny: to jsou protilátky, které začne organismus vyrábět, pokud se v těle objeví cizorodá látka, jakou je například virus. Imunoglobulin IgG, Imunoglobulin IgA, Imunoglobulin IgM, Imunoglobulin IgD + IgE
 • Lactoferin: váže železo a glykoprotein a hraje důležitou roli při jeho vstřebávání do střevní sliznice, což se dá využít při chudokrevnosti. Má baktericidní účinky a podílí se na imunitních odpovědích.
 • Kyselina fytová: brání výživě rakovinných buněk.
 • Cytokiny: skládají se z interleukinů a díky jim obranné buňky v těle mezi sebou navzájem komunikují a koordinují boj proti původcům nemocí a rakovinným buňkám.
 • Růstový faktor: kozí kolostrum obsahuje nejvyšší koncentraci jaká je možná v přírodě. Stimuluje správný růst svalů, kostí, chrupavek a pomáhá při zahojování zranění, kůže, svalů a dalších tkání.
 • Enzymy: jsou důležité pro kvalitní fungování zažívacího traktu.
 • Esenciální aminokyseliny: jsou základními stavebními prvky lidských buněk a některé z nich si naše tělo ani nedokáže vyrobit. Pokud má naše tělo jejich nedostatek, dochází k opožděnému hojení ran, zánětů a snížené koncentraci.
 • Arginin: přispívá k normalizaci krevního tlaku, zlepšuje periférní prokrvení a má afrodiziakální účinek.
 • Cystin: je důležitým výchozím metariálem pro tvorbu glutathionu, který je jedním z hlavních antioxidantů v těle.
 • PRP hormon: reguluje brzlík a optimalizuje jeho činnost. U autoimunitních onemocnění, kdy imunitní systém napadá sám sebe, uvádí imunitu našeho těla zpět do rovnováhy.
 • Koenzym Q10: je důležitý pro poskytování bioenergie ve svalových buňkách a srdeční svalové tkáni.

Beta glukany Avenna sativa

Ovesný beta glukan v dávce 3 g za den snižuje hladinu LDL cholesterolu. Děje se to přes zvýšené vylučování žlučových kyselin. Podílí se na tom vzajemný poměr beta glukanů β-1,3 a β-1,4 s velmi důležitou postranní vazbou na β-1,6 a jejich částečná rozpustnost.

Právě vzájemný poměr beta glukanů a jejich vysoká koncentrace podporují náš imunitní systém v boji proti různým bakteriím, plísním, virům a rakovinným buňkám. Beta glukany z ovsa se ukázaly jako nejúčinnější v podpoře růstu správné střevní mikroflóry s daleko větším účinkem než beta glukany z ječmene. Současně snižují množství amoniaku ve střevech. Všeobecně jsou známy jako jedny z nejlepších v podpoře imunity. Snižují riziko vzniku herpetických infekcí. Zvyšuje produkci IL – 1, 2 a 4, interferonu gama a TNF tumor nekrotizující faktor. Snižují hladinu cukru v krvi, regulují metabolizmus tuků a stimulují vylučování hormonů ze slinivky. Ovesné beta glukany významně ochraňují kardiovaskulární systém proti ateroskleróze.

Koriandr setý (Coriandrum sativum)

Obsahuje geraniol, který má antiparazitické účinky.
Používá se při zažívacích potížích, kdy příznivě ovlivňuje vylučování žaludečních šťáv, činnost slinivky, peristaltiku střev, uvolňuje žaludeční křeče a spazmy. Dále při nadýmání, kašli, chronické rýmě, nechutenství, nervových potížích, podporuje tvorbu mateřského mléka a ve středověku se mu připisovaly afrodiziakální účinky.

Vzhledem k tomu že posiluje meridián sleziny a slinivky se žaludkem má vliv na krvetvorbu a podporu imunity a od toho již nejsme daleko k tomu, že byl bylinou nesmrtelnosti.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Kozí kolostrum, Beta glukan ovesný: β-1,3 a β-1,4 beta glukan, Koriandrová silice, Želatina, Sorbitol
 • Dávkování: Dospělí 1-3x denně 2 kapsle, děto do 6 let 1x denně 1 kapsli.

  Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou prevencí předejděte energetickému oslabení organismu a mnoha onemocněním.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.