Krása začíná uvnitř

Kurzy reflexní terapie a Škola středu dle Vladimíra Neruda

Reflexologie v praxi dle Vladimíra Neruda – včetně vertikální reflexologie

Termín 3.-4.10. 2015, oba dny cca 9 – 16 h.

Místo konání : Centrum Via Lucis, Cejl 7, Brno.
Cena 2 290 Kč. V ceně materiály, nápoje a malé občerstvení.
Pro mimobrněnské možnost přespání na místě za 150 Kč.
Na kurzu se naučíte odhalit zdravotní problémy sebe, svých blízkých i svých klientů a hlavně pomoci tyto problémy odstranit jednoduchou a účinnou metodou, upravenou více než 20letou praxí Vladimíra Neruda, žáka Jiřího Janči. Naučíte se používat také vertikální reflexologii.

Škola Středu dle Vladimíra Neruda

aneb komplex alternativních přístupů k masážím, diagnostice a léčitelství dle Vladimíra Neruda.

Termín I. stupně : 17.-18.10. 2015 Cena: 2 290 Kč
Termín II. stupně : 7.-8.11. 2015 Cena: 2 290 Kč
Termín III. stupně : 9.11. 2015 Cena: 1 290 Kč

Místo konání: Centrum Via Lucis, Cejl 7 Brno, parkování na místě
V ceně kurzu: materiály, nápoje, malé občerstvení

Nerudova Škola Středu je třístupňová, první dva stupně jsou víkendové (dva dny), třetí stupeň je jednodenní. 
Na kurzu se naučíte znát a propojovat jednotlivé systémy jako např. lymfatický systém, reflexní zóny, energetické dráhy, akupresurní a akupunkturní body apod. do komplexní techniky, pomocí které sobě a svým klientům dokážete rychle a účinně pomoci při konkrétních zdravotních problémech.
Naučíte se diagnostikovat pomocí reflexních bodů, řeči těla i jinými způsoby, dostanete postupy vypracované a zažité více než 20tiletou praxí v oblasti masérství a léčitelství, naučíte se poslouchat svůj vnitřní hlas – intuici a propojením se znalostmi základů tradiční čínské medicíny a jiných léčebných systémů řešit zdravotní problémy i jinak těžko řešitelné. To vše vám pomůže stát se vyhledávaným masérem či terapeutem a hlavně rychle a často velice jednoduše pomáhat sobě i druhým.

I. st – princip a základní technika, seznámení s meridiány, výživa+doplňky stravy, řešení zdravotních potíží zaměřených na trup a dolní končetiny + speciální cviky
II. st – rozšíření techniky, řešení zdravotní potíží zaměřených na horní končetiny, hlavu + speciální cviky, komplexní propojení technik
III. st - Tejpování – nápravné rychlotejpování, základy a „vychytávky" k řešení konkrétních zdr. potíží, Vertikální reflexologie – základy, vychytávky a výběr toho nejdůležitějšího ke kombinaci k NŠS, Energetická ochrana při práci s klientem.
Pro mimobrněnské možnost přespat na místě !!!
Tento samostatný kurz je určen jak pro maséry či terapeuty, tak pro laiky.

Jednodenní kurz Reflexní diagnostika v praxi

Termín: sobota 31.10. 2015 9 – 17 h

Místo konání : Centrum Via Lucis Cejl 7 Brno
Cena: 1490 Kč vč.malého občerstvení
Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.
Naučíte se, jak rychle a přesně určit diagnózu z obličeje, nohy a dalších částí těla pomocí jejich charakteristických znaků, reflexních bodů a zón a jak určit vhodné prostředky k pomoci.

 

V případě zájmu o kurzy kontaktujte prosím p. Neruda (tel. 605 263 217), nebo Ing. R. Moudrou (tel. 775 187 079), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Co je to „Nerudova" intuitivní nápravná masáž a „Škola Středu dle Vladimíra Neruda" ?

Slovy samotného autora :

„Za svou více než 20tiletou praxi jsem prošel nespočet různých kurzů a osvojil si řadu diagnostických, nápravných a léčebných systémů a metod, jako je reflexologie, čínská masáž, Dornova či Breussova metoda, lymfatická masáž, akupresura, baňkování aj. a pomocí nich jsem si vytvořil svou „Nerudovskou" metodu intuitivní nápravné masáže, což je soubor úkonů z vícero různých technik, které do sebe vzájemně zapadají a to v poměrně rychlém sledu. Tímto způsobem se uvolní napětí celého těla a meridiánů, čímž se odstraní vychýlení páteře a kosterního systému a tělo se tak dostane do stavu vyrovnanosti.
K této technice jsem vypracoval speciální cviky, které se klient se mnou naučí a potom je doma samostatně provádí. Dále dostane pokyny, které body si má reflexně ošetřovat. Do celkové koncepce tohoto systému zapadají úžasně přípravky Diochi, které pomůžou tam, kde je třeba podpořit tělo i mysl zevnitř. Této metodě jsem dal název „Škola středu dle Vladimíra Neruda" a snažím se ji postupně předávat dál."

více informací o panu Nerudovi a jeho kurzech naleznete na: 
http://www.vladimirnerud.cz

 

Zveřejněno v SKD Brno