Krása začíná uvnitř
Vyřešeno
0 hlasů
Dobrý den, již před rokem jsem vysadila hormonální antikoncepci a nyní mám problém s pravidelnou menstruací. Při kontrole mi gynekolog sdělil, že mé vaječníky momentálně nejsou schopny samy vytvářet hormony potřebné k otěhotnění a že by bylo nejlepší, pokud bych v nejbližší době otěhotnět chtěla, upravit cyklus opět pomocí nějaké hormonální léčby. Můžu se zeptat na Váš názor a poradit se, jaké přípravky by na tento problém byly vhodné? Hormonální léčbě bych se ráda vyhla. Děkuji za odpověď.
Publikováno v: Zdravotní komplikace
středa, duben 15 2015, 01:07 PM
Sdílet tento příspěvek:
Odpovědi (1)
 • Odpověď

  čtvrtek, duben 16 2015, 10:36 AM - #Permalink
  Vyřešeno
  0 hlasů
  Dobrý den Jano,
  klasickou hormonální léčbu nedoporučuji, protože tím se řešení problému pouze oddaluje, ale je to samozřejmě na Vašem rozhodnutí.
  V první řadě je u Vás potřeba vyčistit játra a ledviny, které souvisí s hormonálním systémem, takže postup bude následovný - DIOCEL 3x10 kapek (2bal), VISTA CLEAR 3x2 kapsle (2bal) a čaj MAYTENUS ILICIFOLIA - popíjet celý den max. do 17. hodiny. Po využívání těchto přípravků pokračujte ESTROZINem 3x20 kapek (3bal) DIOCEL BIOMINERÁLem 3x20 kapek. Pokud by Vám cokoliv nebylo jasné, napište. Ať se Vám daří. Iveta
  The reply is currently minimized Show

Související produkty

Vista Clear
Vaše odpověď