Krása začíná uvnitř

Sagradin

Bioinformační kapky z byliny Croton lechreri s výraznými antibakteriálními účinky.

Sagradin je bioinformační posilující doplněk stravy. Obsahuje velmi čistý a kvalitní latex jihoamerického stromu Crotonu lechleri. Koupit na e-shopu

Sagradin se rychle vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu.

Vysoce čistý latex je konzervován alkoholem a tím získává delší dobu trvanlivosti. Lépe a rychleji se vstřebává a nesráží se ani po dlouhé době. Nic z jeho účinků není potlačeno, naopak získává ještě silnější posilující a ochranné vlastnosti po všech stránkách. Zejména ve zvýšené ochraně střev.

Při zevním použití zastavuje latex krvácení, stimuluje zacelení ran, podporuje tvorbu krusty na ráně, urychluje regeneraci kůže a napomáhá tvorbě nového kolagenu.

SAGRADIN - NEJSILNĚJŠÍ KONCENTRÁT DRAČÍ KRVE.

Latex dračí krve pomáhá organizmu v boji proti onemocnění střev, žaludku a vznik žaludečních vředů, krvácení a průjmů. Croton lechleri má antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, zejména u herpesvirů. Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Latex Croton lechreri (dračí krev):

 • MÁ SILNÉ ANTIBAKTERIÁLNÍ A ANTIVIROVÉ ÚČINKY
 • JE PŘIŘAZOVÁN K PŘÍRODNÍMU ANTIBIOTIKU
 • OSVĚDČIL SE PŘI SNIŽOVÁNÍ HOREČKY
 • POTLAČUJE BOLEST A MIGRÉNY
 • ZEVNĚ POMÁHÁ ZACELIT RÁNY A HOJIT JE
 • MÁ PROKAZATELNÉ PROTIPLÍSŇOVÉ ÚČINKY
 • JE ÚČINNÝ PŘI HOJENÍ OPARŮ

Slovo Sagradin si můžeme vyložit jako "Posvátný". Pro indiány byl latex doslova požehnáním a po odhalení roušky jejich tajemství žasneme, jak silné jsou přírodní látky.Když si přečteme podrobný popis účinků latexu Crotonu lechleri, na co vše jej peruánští indiáni používali, nejsme daleko od pravdy. Přírodní látka, která vytéká z poraněného stromu, je opravdová přírodní lékárna. Latex nazývají indiáni Sangre de drago. Strom používá svůj červený latex k hojení tržných ran své kůry. Logicky musí mít určitě nějaké dezinfekční, antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky. Kdyby neměl, velmi rychle by uhynul na nějakou infekci z poranění.

Koupí přípravku přispíváte na obnovu stromů Crotonu lechleri v Amazonii.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Croton lechreri (dračí krev)
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 5 kapek.
  Upozornění: Užívejte zásadně po jídle!

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více..

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.

Otázky a odpovědi z poradny

opar na genitálu gynekologické obtíže OČISTA LYMFATICKÉHO A ENDOKR . SYSTÉMU krvácení z dělohy slabost organismu Dotaz Pásový opar Plíseň na nehtech na nohou Nestovice Helicobakterie v žaludku Vnitřní ucho Odkyselení a přetížení organismu Vodové cysty na vaječníku Hemoroidy Kvasinky a pigmentové skvrny Nezhoubný nádor Cysta Syndrom karpálního tunelu alopecie areata Vaginální herpes Tlusté střevo,mocak Operace ramene Dg. SLAP léze ramene Endometrióza a tvorba cýst Gynekologický problém dva pejsci a kocourek klíště Rekonvalescence po operaci tlustého střeva cysty na vaječnících Žaludeční vředy výtoky sinus pilonidalis postherpetická neuralgie bradavice Plícní chlamydie Regenerace sliznice dělohy bolest zad určení správného přípravku zákaznice mého kosmetického salonku Chlamydie črevní parazity gynekologická mykóza Androzin PORUCHA MENSTR.CYKLU Jizva-bolesti Alergické astma a změny nálad Šedý zákal Paradentóza opar na rtech silná menstruace výběr preparátu Uvolněný zub jednička vpravo dole. myom rosacea Sagradin Nadměrné nadýmání + zánět močového měchýře Opary menstruace angína opakované infekce moč. cest autoimunitní encefalitida streptokok revma a bolest v kolenou zadost o radu Spondylóza neuspokojivé výsledky léčby rakoviny Venisfér Bolesti bricha přechod Bolest zad mezi lopatkou a páteří, bolest na hrudi a ramene borelie Candida akné po vysazení hormonální antikoncepce zánět nehtového lůžka u palce u nohy svědivá vyrážka na těle Ako pokračovať polypy na děloze bolest zad, opary, patní ostruha Neuroborelioza mezeneterium Kvasinky rada- co užívat za produkty Helikobakterie tlusté střevo koleno Zlatý stafylokok Samovolný potrat děložní čípek přípravek proti chlamydiím fizura Autoimunitní zánět ŠŽ reuma, vysoký tk Chronicka borelioza,chlamydie,toxoplazmoza, Opakovane opary a vycerpani Nádory u psa Polypy na nosní sliznici zdravotní komplikace liposukce - rychlé hojení Bolest žaludku zvraceni, huceni a pískání v uších Bolesti kloubů Staphilocok, plísně, Chlamidie, porušená rovnováho tenkého střeva Gynekologické problemy bartonella Nadměrné pocení nohou Klouby Krvácení z konečníku hemeroidy Astma, alergie Žádost o kontrolu souč.stavu po dobrání produktů Diocel 3 lahvičky, Deviral 4balení, TCD4 Imuserol1 balení,Viraimun 1balení,čaj Achyro, ŘEČ