Krása začíná uvnitř

Intocel kapsle

Přírodní produkt číslo jedna při všech metabolických poruchách lidského těla.

Přírodní bioinformační kapsle Intocel harmonizují především meridián ústřední, tří zářičů, tlustého střeva, jater, žlučníku, opasku, řídicí, jangový a jinový patní, žaludku, sleziny. Koupit na e-shopu

V přípravku jsou obsaženy účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi rostlin a minerálů vzájemně synergicky doplňovaly. Zatímco fytolátky působí přímo, informace prostřednictvím biorezonance ruší příčinu energetické disharmonie v energetickém poli člověka, která je příčinou oslabení organismu.

Intocel má silný ochranný vliv na celý organismus a je jedním z korunních králů Regenerace ve Sféře. Intocel kapsle je produktem číslo jedna při všech metabolických poruchách.

Obsažené látky Intocel kapslí:

 • NAPOMÁHAJÍ LEPŠÍMU PRŮTOKU KRVE
 • POMÁHAJÍ ODSTRAŇOVAT Z TĚLA ŠKODLIVÉ LÁTKY A TOXICKÉ ZPLODINY METABOLISMU
 • PŘISPÍVAJÍ K OMEZENÍ STÁRNUTÍ BUNĚK
 • PODPORUJÍ REGENERACI JATER, ŽLUČNÍKU, CÉV A KLOUBŮ
 • PROKAZUJÍ PROTIZÁNĚTLIVÉ ÚČINKY

Obsahuje velké množství draslíku a jiných minerálů, fytolátky ochraňující játra, jako je sylimarin z ostropestřce mariánského, humáty z hnědého uhlí, které vychytávají těžké kovy a napomáhají lepšímu průtoku krve cévami. Obsahuje vysoké procento tříslovin, které při redukční dietě významně napomáhají hubnutí.

Pro jejich vysoký obsah užíváme přípravek až po jídle. Na lačný žaludek by mohly třísloviny u citlivých jedinců způsobit žaludeční nevolnost. Bylo zjištěno, že rostlinné třísloviny obsažené v Intocelu reagují s bílkovinami na povrchu střev a sliznic a vytvoří na nich ochrannou bariéru. Ta pak brání průniku mikročásteček tuku do cév a jejich následnému usazování v těle. Ochranná vrstva brání též průniku různým virům, bakteriím, plísním a toxinům do těla, ale nejen to.

Obsažené fytolátky mají výrazný antivirový, antimikrobiální, antibakteriální, antimykotický a antioxidační účinek. Například u latexu Crotonu lechleri bylo zjištěno, že má významný vliv na celou řadu herpes virů, plísní, mikrobů a bakterií. Japonský výzkum odhalil působení latexu Crotonu lechleri i na stimulaci vlasových folikulů jak při zevním, tak při vnitřním užívání. Proto je vhodný Intocel i pro podporu regenerace vlasů. Obsažené fytolátky s analgetickým účinkem působí preventivně i v oblasti trávicího systému.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Humát draselný, Croton lechreri, Len setý, Ptačí zob lesklý, Boryt barvířský, Baphicacanthus cusia, Korkovník amurský, Dub letní, Anona ostnitá, Maytenus macrocarpa, Ostropestřec mariánský, Krvavec toten, Rdesno hadí kořen, Kadidlovník pravý, Myrhovník abescínský, Želatina
 • Dávkování: Dospělí 1-3x denně 1 kapsle.
  Upozornění: Užívejte zásadně po jídle!

  Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou prevencí předejděte energetickému oslabení organismu a mnoha onemocněním.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  POZNÁMKA:
  Používání doplňků stravy s draslíkem by měli konzultovat lidé se svým lékařem, kteří trpí hyperkalémií a lidé kteří jsou na dialýze ledvin a nemočí. Pacienti užívající tzv. ACE inhibitory, na kterých jsou založeny některé léky proti vysokému krevnímu tlaku.

  Přípravek Intocel kapsle lze kombinovat s bioinformačními kapkami Intocel. Oba přípravky se výtečně doplňují a vzájemně posilují své účinky.