Krása začíná uvnitř

Androzin

Bioinformační bylinné kapky s fytohormony pro každého muže.

Bylinné bioinformační kapky Androzin mají pozitivní vliv zejména na mužský hormonální systém. Koupit na e-shopu

Když dokončíme osmou pozici Regenerace ve Sféře, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset. Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče!

Androzin je určen zejména pro muže, ale mohou jej užívat i ženy.

ANDROZIN VRÁTÍ DO ŽIVOTA KAŽDÉHO MUŽE.

Obsahuje rostliny s fytohormony, jež jsou podobné svojí strukturou lidským hormonům a tělo je dokáže využívat ve svůj prospěch při výrobě svých vlastních hormonů.

Dále obsahuje rostliny známé jako afrodiziaka a tonika s obsahem steroidních saponinů a ekdysteronů, kterým se též říká "hmyzí hormony". Svojí strukturou jsou podobné hormonům hmyzu, ale pochází z rostlin. Podporují tvorbu testosteronu, periferní prokrvení, krvetvorbu, okysličení krve, činnost plic a srdce. Androzin posiluje všechny funkce, které jsou důležité pro vysoký výkon, vytrvalost, sílu, růst, správnou výživu, růst svalů, kostry sportovce a celkově oslabeného jedince. Rostliny podporují periferní prokrvení, které je důležité pro zlepšení krevního oběhu, činnost mozku a citlivosti tkání při diabetu.

Obsažené byliny a fytohormony:

 • PŮSOBÍ NA MUŽSKÝ HORMONÁLNÍ SYSTÉM
 • PODPORUJÍ TVORBU TESTOSTERONU
 • NAPOMÁHAJÍ PŘI LÉČBĚ ZÁNĚTŮ LEDVIN A MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
 • POZITIVNĚ PŮSOBÍ NA VÝKON A VYTRVALOST SPORTOVCŮ
 • PEČUJÍ O VÝŽIVU SVALŮ
 • PODPORUJÍ KREVNÍ OBĚH A ČINNOST MOZKU

Obsažené fytohormony mají celou řadu velmi prospěšných látek, podporují tvorbu testosteronu, obnovují kvalitu a výživu svalů, chrání kosti před degenerací. Dále byl vliv obsažených látek zaznamenán při bránění předčasného šedivění a padání vlasů. Skladbu Androzin kapek tvoří byliny, které jsou v alternativní medicíně aplikovány jako životabudič pro muže, který zvyšuje libido a funkci pohlavního orgánu, na zpomalení stárnutí a urychlení regenerace sil a energie.

Právě pro obsah některých fytohormonů je Androzin vhodný i pro ženy, zejména ty, které jsou silnější v bocích.

Osvědčená a velmi efektivní kombinace s afrodiziakálním účinkem je Androzin kapky + Gerocel kapsle. Zvyšuje celkově libido a funkci pohlavního orgánu.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Sarsaparilla veracruz, Dioscorea batata, Maytenus macrocarpa, Psoralea corylifolia, Ophiophogon japonicus, Tribulus terrestris, Achyrantes bidentata, Lycium chinense, slunečnice roční, máčka ladní, Panax ginseng, Epimedium sagitatum, Codonopsis pilosula
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.