Krása začíná uvnitř

Diocel Biominerál

Multiminerálové kapky s pozitivními účinky pro lidský organismus.

Diocel biominerál je přírodní bioinformační multiminerálový doplněk stravy, který obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické forměKoupit na e-shopu

Doplňuje tělu důležité organominerály, které jsou potřebné pro životní funkce našich buněk. Velmi dobře se vstřebává a napomáhá udržovat alkalické prostředí krve.

Diocel biominerál doporučejeme také sportovcům na přípravu "iontového nápoje".

DIOCEL BIOMINERÁL - ZDROJ PŘÍRODNÍCH MINERÁLŮ.

Organominerály napomáhají tělu udržet perfektní bioelektrickou rovnováhu, která je základem dobrého zdraví a dlouhého života. Diocel biominerál je mocné stimulans životní energie ledvin a močového měchýře.

Obsažené minerály:

 • DOPLŇUJÍ TĚLU ŘADU KOLOIDNÍCH MINERÁLŮ
 • POMÁHAJÍ VYUŽÍT PŘÍNOS VITAMÍNŮ A DALŠÍCH LÁTEK
 • PODPORUJÍ FUNKCI LEDVIN A MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
 • JSOU PŘÍNOSEM PRO ZLEPŠENÍ STAVU KOSTÍ, KLOUBŮ, VLASŮ A NEHTŮ
 • ŠUNGIT MÁ BAKTERICIDNÍ A ANTIMIKROBIÁLNÍ ÚČINKY

Obsažené minerály jsou účinné při snižování rizik vzniku osteoporózy, artróz, diabetu, alergií, kožních chorob, chudokrevnosti a nedostatečné minerální výživě tkání. V přípravku jsou obsažené takové látky, které se v alternativní medicíně aplikují na podporu zlepšení stavu kostí, kloubů, vlasů, pokožky, nehtů a všech tkání těla.

Enzymy jsou v těle produkovány pouze za přítomnosti koloidních stopových minerálů. Bioaktivní forma minerálů je buď základní částí každého enzymu, nebo s ní vzájemně působí. Například koloidní hořčík je znám jako podstatná část řady enzymů, které kontrolují (řídí) mnoho různých tělesných funkcí.

Organominerály napomáhají regulovat hormonální činnost endokrinního systému těla. Dále hrají důležitou roli při syntéze DNA.

Zajímavou a důležitou vlastností koloidních minerálů ze Šungitu je jejich vytěsňovací schopnost. Koloidní minerál dokáže velmi dobře nahradit pozici anorganické formy minerálu, a tak například koloidním železem vytěsníme anorganické a takto bychom mohli pokračovat dále. Tím se projevují u koloidní formy minerálů jejich detoxikační vlastnosti. Všechny prvky v koloidní formě použije tělo na vyloučení odpadní anorganické a toxické formy těchto prvků. Jsme tedy u zrodu toho, jak snadno a rychle doplnit tělu životní energii.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Směs organických kyselin, macerát karbonsilikátové drti.
 • Dávkování: Dospělí: 3x denně 10-20 kapek, děti od 6 let 3x denně 7 kapek, děti od 3 let 3x denně 5 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi

Otázky a odpovědi z poradny

otékání nohou OČISTA LYMFATICKÉHO A ENDOKR . SYSTÉMU biele škvrny na koži Sluneční alergie Dotaz přípravky Diochi? Kvasinky a pigmentové skvrny Patní ostruhy estrozin tukový nádor v pravém uchu Androzin schizofrenie Vaginální herpes bílé krvinky klíště potraty výtoky Kvasinkové infekce Řídnutí vlasů Tenosový loket-pravá ruka,bolest pod žebry,nadýmání spravna funkce vaječníků vysoký krevní tlak, výrůstky na nártu Dna Diabetes gynekologická mykóza Nedostatek železa Paradentóza zánět slinivky,úbytek vlasů Uvolněný zub jednička vpravo dole. Steatóza - ztukovatění jater Akné detoxin Nádor padání vlasů pleť bolestivé zubní krčky Opary Přetrvávající zácpa menstruace Hormony neustale tocenie hlavy a trpnutie noh az bolesti kosti pretrvavajuce vyse tyzdna zelený zákal Problém so zubami Zrak vyrážka Psychické problémy Povadla plet Brní ruka Prozba otoskleróza LEVAMIN Hormonální nerovnováha příštitné tělísko u štítné žlázy Úporné bolesti pravé strany hlavy vlasy Který produkt je pro mě vhodný? vynechání menstruace Candida přibírání na váze,patní ostruha,astma Kvasinky kombinace pripravku ze zakl, rady Únik moči Pracovní blok výber produktu stutna zlaza/parazite/plisne ve strevech/pochve 400 vlasu za den Červené dlaně a chodidla Špatná pleť Vlasy a návaly hučení v uších prosím o radu Močové cesty, vlasy Bolest žaludku Bolesti kloubů Vypadavani vlasu, nespavost Nadměrné pocení nohou Klouby špinění místo menstruace Ledvinove kameny Příštítná tělíska