Krása začíná uvnitř

Diaflex biobalzám

Tekutá regenerační maska, pleťový, vlasový a ústní balzám s bioinformacemi.

Diaflex biobalzám je koncentrovaný bioinformační biobalzám s vysokým obsahem výtažků indiánské rostliny Stevia rebaudiana a s biominerály z minerálu šungitu, který je tvořen uhlíkovou nanosítí. Koupit na e-shopu

Pozitivní přínos výtažku ze Stévie:

 • PODPORUJE VÝŽIVU POKOŽKY A NAPOMÁHÁ JEJÍ RYCHLÉ REGENERACI
 • RYCHLE VYPÍNÁ PLEŤ
 • VYŽIVUJE VLASOVÉ KOŘÍNKY
 • OCHRAŇUJE DUTINU ÚSTNÍ PŘED ZUBNÍM KAZEM

Diaflex biobalzám byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. Jeho doménou je celá plocha těla.

 • Složení: Stevia rebaudiana, biominerály z šungitu, voda
 • Užívání:

  V nezředěné podobě slouží jako regenerační tekutá maska, po zředění vodou jako podklad ke každému krému, dále jako balzám na regeneraci dutiny ústní, vlasů a též jako čistá přírodní přísada do koupele.

  REGENERAČNÍ PLEŤOVÁ MASKA:

  Po vyčištění pleti naneste na obličej 1–2 dávky Diafl exu. Důkladně rozetřete, nechte působit 15–20 minut, poté opláchněte vodou a naneste denní nebo noční krém.

  RYCHLÉ VYTAŽENÍ PLETI:

  Na vlhkou pleť nebo do mokrých rukou naneste malé množství Diafl exu (1/4 dávky) a následně jej důkladně rozetřete na obličej.

  OŠETŘENÍ NEČISTÉ PLETI:

  Tam, kde máte nějaký kožní problém, nečistou pleť, sklon k ekzému, psoriáze, postupujte stejným způsobem. Nejdříve místo silně navlhčete, do mokré ruky stříknete poloviční dávku Diafl exu a rozetřete jej.

  KOUPEL:

  Diaflex biobalzám je možné použít i jako přísadu do koupele.