Krása začíná uvnitř

Vista Clear

Bioinformační kapsle z léčivých bylin a éterických olejů pro svěžest a vitalitu.

Bioinformační posilující doplněk stravy Vista Clear je vyroben z rostlin a éterických olejů, které navrací tělu svěžest a vitalitu. Koupit na e-shopu

Působí blahodárně na funkci jater, žlučníku a ledvin.

Při pravidelném užívání má Vista Clear vliv na zlepšování zraku, dále pomáhá při zvýšené hladině cholesterolu a cukru v krvi, zánětech, bakteriálních a virových infektech a alergiích.

VISTA CLEAR NA CIVILIZAČNÍ CHOROBY.

Obsažené rosliny a éterické oleje:

 • PODPORUJÍ FUNKCI JATER A ŽLUČNÍKU
 • NAPOMÁHAJÍ KE SNÍŽENÍ HLADINY CHOLESTEROLU
 • MAJÍ POZITIVNÍ VLIV NA ZLEPŠENÍ ZRAKU
 • ÚČINNĚ PŮSOBÍ PŘI PRŮJMOVÝCH ONEMOCNĚNÍCH
 • PŘISPÍVAJÍ KE ZMÍRNĚNÍ BOLESTI ZAD A KLOUBŮ

Proč VistaClear?

Mnoho civilizačních chorob se projevuje degenerací očí – horším zrakem, uší – špatným sluchem, degenerací kostí, kloubů, srdce a cév, vysokým tlakem, senilitou, žlučníkovými, ledvinovými a trávicími potížemi, jako jsou například průjmy, zácpa a psychické potíže. A všude kolem nás je stres. S větší mírou stresu pak klesá i funkce imunitního systému.

Jednou je člověk výbušný a vzteklý a jednou zase smutný se strachem z budoucnosti. Život nám může připravit různé životní situace, které pak ovlivňují i naši psychiku. Snažte se být vyrovnaní a v pohodě. Jedině tak se dají řešit různé životní a zdravotní situace.

V žádném věku nepatří člověk do starého železa. Nemocný člověk je jen jako starší auto. Někdy potřebuje pouze umýt a natankovat pohonné hmoty, ale vždy potřebuje vlídné zacházení, ale i trochu trpělivosti, lásku a něhu. Avšak ať jsme staří nebo mladí, měli bychom mít vždy pozitivní přístup k životu a vyhýbat se stresovým situacím. Degenerativní choroby mohou postihovat i mladé lidi a dlouhodobý stres může být jejich příčinou.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Brusnice borůvka, vilín virginský, kaštan koňský, meduňka lékařská, harpagofyt ležatý
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 2 kapsle, děti od 6 let 3x denně 1 kapsle, děti od 3 let 1 kapsle 1x denně.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi

K2_TAGS_PORADNA

Kvasinky Cysta gynekologické obtíže Tvorba alveolární kosti ortodontickým posunem Chronický zánět močového měchýře štítna žľaza krvácení z dělohy Vysoký nitrooční tlak VLASY VYPADLÉ DO KOLEČKA Vnitřní ucho akné Revmatoidní artritida Hemoroidy Kožní problémy Alergie Syndrom karpálního tunelu Hormonální potíže gynekologické problémy, estrozin Endometrióza a tvorba cýst Rekonvalescence po operaci tlustého střeva cysty na vaječnících bolesti nohou při diagnóze fibróza kostní dřeně Únava, přibírání na váze, zadržování tekutin Častá rýma Starší pes autoimunitne ochorenia vrasky Starší psík Estrogen Myom/padání vlasů šumění v uších,kolísavý tlak užívání přípravků detoxin a vista clear cysta Slinovkové enzymy PORUCHA MENSTR.CYKLU Kontaktní alergie neplodnost Šedý zákal opar na rtech Bolesti páteře a vyšší tlak Mononukleoza Nadměrné nadýmání + zánět močového měchýře Doporučenie produktu opakované infekce moč. cest nadváha štítná žláza + klimakterium Nadýmání, nadváha,únava lymfaticke uzliny rekonvalescence bolesti v bederní oblasti,bolesti kyčlí zadost o radu Hladina kalia v krvi oči oteklé nárty mimomenstr. krvácení Patní ostruha, astma hormonální problém - neovuluji-nedostatek progesteronu výduť na mozkové tepně zánět tlustého střeva regenerace po rakovině a ozařování Kostrč, zuby a levé podžebří Zlatý stafylokok Doporučení přípravků výber produktu stutna zlaza/parazite/plisne ve strevech/pochve reuma, vysoký tk Opakovane opary a vycerpani cysta na vaječníku + atop.ekzém únava,ospalost Absces, bolest očí Polypy na nosní sliznici zdravotní komplikace TROMBÓZA V NOZE PO ÚRAZU Gynekologické problemy LECBA Adenomyoza dělohy dotaz Léčba akné sarkodioza ŘEČ Atopický ekzém od dětství do dospělosti