Krása začíná uvnitř

Detoxin krém

Tradiční léčivá bylina z Jižní Ameriky na zažívací potíže s protizánětlivými účinky.

Detoxin krém – je bioinformační, regenerační, masážní a relaxační krém se širokým spektrem účinků na pokožku. Koupit na e-shopu

Zcela nový typ regeneračního a masážního krému, který má široké využití. Maximálně hydratuje a je vhodný zejména pro suchou a stárnoucí pokožku.

 • URYCHLUJE REGENERACI POKOŽKY A POSTIŽENÝCH MÍST
 • OMEZUJE VZNIK VRÁSEK A JIZEV PO AKNÉ
 • PODPORUJE PERIFERNÍ PROKRVENÍ
 • PŘISPÍVÁ K DETOXIKACI ORGANISMU

Detoxin krém je rovněž obohacen o aktivní kyslík, dodávající pokožce svěžest. Celkovou hydrataci ještě zvyšují výtažky z Kigélie africké a baobabu, které taktéž zlepšují celkovou elasticitu pokožky. Společně s ozonem a ostatními aktivními látkami snižuje možnost průniku mikrobů přes pokožku. Podstatně urychluje regeneraci poškozené tkáně.

Detoxin krém také obsahuje výtažek z pupečníku asijského, legendární rostliny s širokým spektrem účinků. Významně pomáhá při celulitidě a sklerodermii tím, že podporuje periferní prokrvení.

Obsažené látky rostlin v Detoxinu mají antibakteriální, antivirové, protiplísňové a antioxidační účinky.

 

Detoxin krém obsahuje výtažek z vynikající indiánské léčivé rostliny tapeque (Acanthospermum australe), která má pozitivní účinky na pokožku. Indiáni ji používají jako unikátní čisticí bylinu při kožních plísních, vyrážkách, hemoroidech, bolestech a regeneraci svalů.

Dále krém obsahuje velké množství přírodního skvalenu, který silně hydratuje pokožku, podobně jako kyselina hyaluronová. Skvalen zaujímá přední místo mezi látkami bojujícími proti stárnutí pleti. Celkovou hydrataci ještě zvyšují výtažky z kigelie africké, která zlepšuje elasticitu a hydrataci kůže, ochraňuje vlákna kolagenu a elastinu.

Dále krém obsahuje tekuté polysacharidy (glukany) z Centella asiatica, které aktivují kožní makrofágy (Langerhansovy buňky) a aktivní kyslík, dodávající pokožce svěžest. Spolu s ozonem a ostatními aktivními látkami snižuje možnost průniku mikrobů přes pokožku. Podstatně urychluje regeneraci poškozené tkáně.

Detoxin krém je taktéž doporučován jako balzám po opalování. Díky vysokému obsahu aktivních látek má hnědou barvu, ale pokožku nezabarvuje. Obsahové látky rostlin mají antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky.

Detoxin krém má omlazující efekt na pokožku díky velkému obsahu přírodního křemíku a jeho sloučenin spolu s více než 60 minerály, včetně organického zlata. Regeneruje kolagenová a elastinová vlákna a pokožka nabývá mladistvého vzhledu. Neobsahuje chemické konzervační látky a jeho uklidňující parfém je složen pouze z přírodních vůní.

 • Složení: AQUA, STEARETH 2, SQUALANE, OZONIZED SIMMONDSIA CHINENSIS OIL, OZONIZED MACADAMIA TERNIFOLIA OIL, BUTYROSPERMUM PARKII, NIGELLA SATIVA OIL, ROSA RUBIGINOSA OIL, ORYZA SATIVA OIL, CETYL ALCOHOL, GLYCERIN, STEARETH 21, ADANSONIA DIGITATA OIL, PALMITIC ACID(AND) STEARIC ACID, DIMETHYL SULFONE, ACANTOSPERMUM AUSTRALES EXT., HERBS EXT. ( IMPATIENS PARVIFLORA, LIGUIRITIAE RADIX, RUBIA TINCTORUM, VIOLA TRICOLOR, FUMARIA OFFICINALIS, LINUM USITATISSIMUM, SOPHORA JAPONICA, ISATIS TINCTORIA INDIGOTICA, PHELLODENDRON AMURENSE, TABEBUIA IMPETIGINOSA), CAPRYLOYL GLYCINE, UNDECYLENOLY GLYCIN, CAPRYLYL GLYCOL, ACETIC ACID(AND) CARBONSILICATE EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, EISENIA ANDREI EXT., XANTHAM GUM, NIGELLA SATIVA EXT., POTASSIUM HUMATE, KIGELIA AFRICANA EXT., AZELAIC ACID, CAFFEIC ACID, THIOCTIC ACID, AMMONIUM GLYCYRRHIZATE, SUCCINIC ACID, ASCORBYL PALMITATE, OLEANOLIC ACID, CENTELLA ASIATICA EXT., ALOE BARBADENSIS EXT., PARFUM
 • Užívání: Místo, které chceme masírovat, natřeme 1x krémem Detoxin.

  Pak si namočíme ruce do vody a můžeme masírovat. Díky vodě se natřené místo stává kluzkým. Jakmile nám voda vyschne, opět namočíme ruce do vody a zase můžeme masírovat, bez další aplikace krému.

  Tak vše můžeme opakovat několikrát za sebou. Krém je velice úsporný.

  Detoxin je regenerační, relaxační a masážní krém nové generace.