Krása začíná uvnitř

Nervamin

Bioinformační směs silic léčivých bylin s uklidňujícími a harmonizujícími účinky.

Nervamin je mocné stimulans biologických pochodů, současně harmonizuje a uklidňuje. Koupit na e-shopu

V regeneračním systému Sféra je na nejvyšší, dvanácté pozici. Symbolizuje klid a pohodu. Je energetickou kotvou a má za úkol člověka celkově zklidnit a vyladit.

Nervamin neobsahuje alkohol.

NERVAMIN JE ENERGETICKÁ KOTVA ČLOVĚKA.

Speciální bioinformační směs silic bylin obsažená v bioinformačním přípravku Nervamin, který celkově harmonizuje a zklidňuje celou osobnost, napomáhá k příjemnému spánku a také při zklidnění kašle, přesto není útlumová ani návyková. Nervamin je ideální pomocník při velkém náporu stresu, kdy posiluje navrácení pohody a dobré nálady. Nervamin má také blahodárný vliv na hormonální systém.

Obsažené byliny a jejich silice:

 • NAPOMÁHAJÍ ZBAVIT SE STRESU A NAPĚTÍ
 • PŘISPÍVAJÍ K DOBRÉ NÁLADĚ
 • POMÁHAJÍ K PŘÍJEMNÉMU SPÁNKU
 • PROKAZUJÍ PROTIPLÍSŇOVÉ ÚČINKY
 • PODPORUJÍ DETOXIKACI TĚLA
 • MAJÍ VÝRAZNÉ AROMATERAPEUTICKÉ ÚČINKY

Silice Nervaminu mají pozitivní účinky pro posílení a detoxikaci těla. Působí proti mnoha druhům plísní, antivirově, antibakteriálně, podporují činnost srdce, krvetvorby a harmonizují CNS.

Nervamin je možné dále použít k aromatizování jídla a pití, natírat s ním plísně na pokožce, kyčelní klouby, oblast hrudníku a srdce, přidávat ho do koupelí při revmatických bolestech, anebo jej použít do aromalampy či pro osvěžení vzduchu při regeneraci v sauně. Když vmícháme pár kapek do vhodného krému nebo emulze, získáme tak uklidňující balzám na celé tělo.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Nard pravý, kardamom pravý, bazalka vonná, meduňka lékařská, aksamitník menší, vousatka draslavá, pelargonie vonná
 • Dávkování: Dospělí a děti od 6 let 3x denně 1-5 kapek. Děti od 3 let 3x denně 1 kapka. Přípravek nakapejte do vody, na lžičku s medem, či kostku cukru.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.