Krása začíná uvnitř

Astomin

Bioinformační kapky z bylin a éterických olejů podporující metabolismus.

Astomin je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Koupit na e-shopu

Astomin je čtvrtým v řadě přípravků účinné Regenerace ve Sféře.

Přípravkem číslo čtyři, Astomin, vyčistíme "směšovací energetický kotel" = žaludek. Hlavní funkcí žaludku je promíchání a natrávení přijaté stravy pomocí šťáv a kyseliny chlorovodíkové. Nehostinné prostředí zde zlikviduje některé druhy bakterií.

ASTOMIN PEČUJE O ŽALUDEK, SLINIVKU A PODPORUJE NÁŠ METABOLISMUS.

Párovým orgánem našeho zpracovatele, žaludku, je jeho věrný pomocník - slinivka, která má v některých případech spojitost s kvalitou povrchu našich sliznic. Na tomto úklidu velmi záleží, protože odtud se ze syrové stravy odčerpá část energie pro naše tělo. Samozřejmě nesmí tu být žádná díra a za regeneraci povrchu celého soustrojí se zde postará Astomin.

Dle čínské medicíny posílíme posilněním žaludku také veškeré sousedící orgány. V tomto kontextu je také žaludek spojen s krvetvorbou, činností mozku a hormnonálním systémem.

Směs obsažených bylin a éterických olejů:

 • MÁ VLIV NA CELOU ŘADU PARAZITŮ
 • JE ÚČINNÁ PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ SE ZAŽÍVÁNÍM
 • NAPOMÁHÁ PŘI OMEZENÍ PŘEKYSELENÍ ORGANISMU
 • PŘISPÍVÁ KE ZLEPŠENÍ METABOLISMU
 • DLE ČM PODPORUJE ČINNOST MOZKU A PAMĚŤ
 • POZITIVNĚ PŮSOBÍ NA PSYCHIKU ČLOVĚKA

Astomin, žaludek a 5 elementů:

- období žaludku je pozdní léto
- chuť ovlivňující energetiku žaludku je sladká
- dle orgánových hodin je žaludek v útlumu mezi 07.00 - 09.00 hodinou

Bioinformační bylinné kapky Astomin mají blahodárný vliv na funkci zažívacího ústrojí. Díky vysokému obsahu hořčin si poradí s jakoukoliv dietní chybou. Jeho hořká chuť je ideální pro žaludek a slinivku. Hořčiny mají také výborný vliv na správnou funkci metabolismu. Podporují vylučování žlučových kyselin čímž působí na lepší trávení, tvorbu žaludečních a slinivkových enzymů (důležité pro omezení vzniku diabetu), na nadýmání a mají též pozitivní vliv na srdce.

Obsažené fytolátky mají eliminační vliv na celou řadu parazitů. Vybrané rostliny Astominu obsahují též fytohormony a fytolátky, které se osvědčily při eliminaci intoxikace těla jídlem, drogami a alkoholem.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: galgán lékařský, Zanthoxylum piperitum, atraktylis velkoúborný, kosatec německý, koprníček čínský, puškvorec obecný, koptis čínský, lékořice uralská, Momordica charantia, bedrník větší, levandule lékařská, kopretina řimbaba, Uncaria tomentosa, děhel dahurský, hořec žlutý
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 10 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.