Krása začíná uvnitř

Estrozin krém

Bioinformační krém s ozonem a fytohormony pro každou ženu.

Estrozin krém – je bioinformační, regenerační, masážní a relaxační krém se širokým spektrem účinků na pokožku. Koupit na e-shopu

Estrozin krém maximálně hydratuje a je vhodný zejména pro suchou a stárnoucí pokožku. Estrozin krém díky velkému obsahu fytoestrogenů a antioxidantů pečuje o pokožku s maximální péčí, omezuje její stárnutí a tvorbu vrásek.

 • NAVRACÍ DO POKOŽKY ŽIVOT
 • KRÁTCE PO APLIKACI SE PLEŤ STÁVÁ VYPNUTĚJŠÍ A CELKOVĚ ZREGENEROVANÁ
 • DLOUHODOBÉ POUŽÍVÁNÍ MÁ KUMULATIVNÍ ÚČINEK
 • PŘÍRODNÍ VŮNĚ PŮSOBÍ POZITIVNĚ NA PSYCHIKU
 • OPAKOVANÁ APLIKACE KRÉMU MÁ KUMULATIVNÍ REGENERAČNÍ EFEKT
 • JIŽ PO KRATŠÍM POUŽÍVÁNÍ JE VIDĚT ZNAČNÝ OMLAZUJÍCÍ ÚČINEK

Obsahem aktivního kyslíku a vybraných přírodních olejů, jakým je například olej ze semínek růže šípkové, sóji a černého kmínu, zaujímá Estrozin krém přední místo mezi krémy v boji proti stárnutí. Navrací pokožce elasticitu, pevnost a svěžest a vyplňuje jemné vrásky.

ESTROZIN KRÉM ZNOVU NAVRACÍ DO POKOŽKY ŽIVOT. KRÁTCE PO APLIKACI SE PLEŤ STÁVÁ VYPNUTĚJŠÍ, PROČIŠTĚNÁ DO HLOUBKY A CELKOVĚ ZREGENEROVANÁ.

Estrozin krém obsahuje velké množství přírodního squalenu, látky, kterás e přirozeně vyskytuje v lidské kůži (jeho úroveň je nejvyšší v mládí kolem dvacátého roku). Squalen zaujímá přední místo mezi látkami, jež bojují proti stárnutí pleti. Je důležitý hlavně pro pokožku, které chybí vlhkost a svěžest. Působí podobně jako kyselina hyaluronová, tj. několikanásobně do sebe nasákne vodu, a tím pokožku maximálně hydratuje.

Celkovou hydrataci pleti ještě zvyšují výtažky z kigélie africké, jež mají zajímavý účinek na prsa žen, který ověřily mnohé klinické studie, po pravidelném zevním používání se prsa zvednou o něco výše. Kigélie zlepšuje elasticitu a hydrataci kůže. Ze všech krémů firmy Diochi obsahuje tohoto extraktu nejvíce právě Estrozin krém.

Estrozin krém obsahuje pupečník asijský, legendární rostlinu z „Nápoje dlouhého života" s neskutečně širokým spektrem účinků. Pupečník významně pomáhá při celulitidě a sklerodermii tím, že podporuje periferní prokrvení. Francouzský biochemik Jules Lepine objevil v této bájné rostlině alkaloid, který nazval vitaminem X, působícím ,,omládnutí" nervů mozkových buněk a žláz s vnitřní sekrecí. Účinky obsaženého pupečníku podpoříte současným užíváním doplňku stravy Levamin Diochi, který také obsahuje pupečník asijský a vitamin X. Jiný profesor pařížské akademie věd publikoval obdobná pozorování. Navíc uvádí, že vitamin X stimuluje část nadledvinek, která přispívá k detoxikaci těla.

Dále obsahuje látku nazvanou asiatikosid, která se dnes používá jako účinné antibiotikum proti TBC kůže.

Estrozin krém výrazně zlepšuje prokrvení, tonus a metabolismus kůže, což má velmi pozitivní vliv zejména na silně zatíženou pokožku. Polysacharidy (glukany) z obsažené rostliny Centella asiatica aktivují kožní mikrofágy (Langerhansovy buňky) a aktivní kyslík, přispívají tak ke zmenšení různých jizev a dodávají pokožce svěžest. Spolu s ozonem a ostatními aktivními látkami polysacharidy zabraňují průniku mikrobů přes kůži a podstatně tak urychlují regeneraci poškozené tkáně.

 • Složení: Aqua, Steareth 21, Steareth 2, Ozonized Simmondsia chinensis oil, Ozonized Macadamia ternifolia oil, Squalane, Cetyl alcohol, Glycerine, Glycine Soja (Soybean) Oil, Butyrospermum parkii, Rosa rubiginosa oil, Glyceryl stearate, Capryloyl glycine, Undecylenoly Glycin, Nigella sativa oil, Aloe Barbadensis ext.(and) Capryl/ Caprin Triglyceride, Eisenia andrei ext., Herbs ext. (Achillea millefolium L., Althea rosea, Maytenus ilicifolia, Glycyrrhiza glabra, Capsella bursa pastoris, Dioscorea batata, Leonurus sibiricus, Astragalus membranaceus, Trigonella foenum – graecum, Linum usitatissimum, Carbonsilikate), Alaria esculenta ext.(and)Caprylic/Capric Triglyceride, Kigelia africana ext., Dimethyl sulfone, Caprylyl glycol, Acetic acid(and)carbonsilicate ext., Sodium hydroxide, Xanthan gum, Centella asiatica ext., Nigella sativa ext., Retinyl palmitate, Tocopheryl acetate, Ascorbyl palmitate, Azelaic acid, Caffeic acid, Thioctic acid, Ammonium glycyrrhizate, Succinic acid, Oleanolic acid, Parfum
 • Užívání: Místo, které chceme masírovat, natřeme 1x krémem Venisfér.

  Namočte ruce do vody a začněte masírovat. Díky vodě se natřené místo stává kluzkým. Jakmile voda vyschne, opět namočte ruce do vody a pokračujte v masáži bez nutnosti další aplikace krému.

  Takto můžete proceduru opakovat několikrát za sebou až do konce masáže.