Krása začíná uvnitř

Kopie Levamin

Bioinformační bylinné kapky s fytolátkami pro potřebnou vnitřní harmonii a sílu.

Přírodní bioinformační bylinné kapky Levamin působí svým složením jako silný tonizátor a životabudič. Koupit na e-shopu

Název Levamin je utvořen od slova levitace - vznášet se.

Levamin je v systému Regenerace ve Sféře nositelem čísla jedenáct, které vyjadřuje jeho pozici, ale též nám oznamuje, že má vliv na nejvyšší energetiku těla.

Ovlivňuje sedmou, ale i první čakru. To má své velké výhody pro maximální zesílení našeho energetického pole. Kdo má silné pole, získá silnou ochranu. Zvyšuje rotaci čaker, což má za následek zpomalení stárnutí.

LEVAMIN JE KLID, POHODA A OCHRANNÝ ŠTÍT.

Účinné byliny v Levaminu podporují zisk potřebné vnitřní síly, zbystření všech smyslů, vnímání a při prohlubování paměti. Obsažené fytolátky napomáhají metabolismu tuků v těle, a tím řadí Levamin mezi přední doplňky stravy k možnému použití při redukčních dietách.

Fytolátky obsažených bylin:

 • PODPORUJÍ PROHLOUBENÍ PAMĚTI
 • POZITIVNĚ OVLIVŇUJÍ METABOLISMUS
 • PŮSOBÍ JAKO ŽIVOTABUDIČ
 • POSILUJÍ ENERGETIKU TĚLA
 • POMÁHAJÍ PODÍVAT SE NA PROBLÉM S ODSTUPEM

Celkově tonizuje, harmonizuje osobnost a navozuje příjemný energetický stav. Ne nadarmo má tento harmonizátor duše ve složení i na etiketě lotosový květ, symbol nejvyšší energie.

Levamin je vynikající pro duševní a fyzicky pracující lidi, například pro podnikatele, manažery, studenty, sportovce, oslabené jedince a všechny, kdo chtějí podpořit svoji životní sílu.

Víte, že má Lotos zajímavou schopnost regenerace. Když mu záření poškodí DNA, dokáže si ji sám opravit. Není to úžasné?

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Rozchodnice růžová, boldovník vonný, vítod tenkolistý, pupečník asijský, Maytenus macrocarpa, eleuterokok ostnitý, lotos indický, srdečník sibiřský, Muira puama, škornice šípolistá, arálie mandžuská, Schizandra chinensis
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.