Krása začíná uvnitř

Kopie Astofresh

Bioinformační kapky ze silic léčivých bylin aktivující a harmonizující.

Astofresh je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle se vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu. Koupit na e-shopu

Pátým přípravkem v řade aktivujeme spící orgány pro další úroveň regenerace.

Astofresh je osvěžující přípravek s výrazně ochlazujícím efektem, výrazným aktivátorem a harmonizátorem řady procesů. Můžeme ho používat samostatně nebo jako doplněk v různých kombinacích ke všem přípravkům, neobsahuje alkohol.

OSVĚŽUJÍCÍ ASTOFRESH AKTIVUJE A HARMONIZUJE.

Silice v Astofreshi jsou vysoce účinné aromatické látky, které používají rostliny jako součást své ochrany vůči živočichům, parazitům, bakteriím, virům a plísním.

Některé látky se vylučují plícemi, a tak je možné posílit plíce při chřipkách a plicních infektech. Astofresh tak napomáhá při onemocněních horních cest dýchacích. Přispívá ke tlumení kašle, pomáhá při dýchacích potížích a zklidňuje bolesti v krku. Při nachlazení odstartuje vylučování hlenu z plic a celkově osvěžuje organizmus.

Obsažená směs silic bylin:

 • PŮSOBÍ NA RYCHLÉ VYLUČOVÁNÍ HLENŮ
 • PŘISPÍVÁ KE TLUMENÍ KAŠLE
 • POMÁHÁ ZKLIDNĚNÍ BOLESTI V KRKU
 • NAPOMÁHÁ USNADNĚNÍ DÝCHÁNÍ
 • OVLIVŇUJE AGREGACI KREVNÍCH DESTIČEK
 • PODPORUJÍ VYROVNÁNÍ SE S KINETÓZAMI
 • PODPORUJÍ URYCHLENÉ ODBOURÁNÍ ŽALUDEČNÍCH KŘEČÍ
 • AROMATERAPEUTICKY POMÁHAJÍ ODBOURÁVAT DEPRESE

Dokáže probrat spící orgány, žaludek, plíce a mozek. Obsažené fytohormony jsou blahodárné pro harmonizaci celého těla a to nejen při vnitřním, ale také při vnějším použití, ať už v aromalampě či jakou součást relaxační koupele.

Obsažený eukalyptus je např. v Austrálii rozšířen pro své pozitivní působení při snižování astmatickcých záchvatů. Paraguajští indiáni kmene Maka jej zas praktikují při nachlazeních.

Prohloubit dýchání pomocí pár kapek Astofreshe se hodí jak při potlačení stresu, tak pro osvěžení dechu před důležitou schůzkou.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Blahovičník kulatoplodý, kardamon pravý, citroník limonový, máta peprná, badyáník pravý, anýz vonný, fenykl obecný, citroník rajský
 • Dávkování: Dospělí a děti od 6 let 3x denně 1-5 kapek. Děti od 3 let 3x denně 1 kapka. Přípravek nakapejte do vody, na lžičku s medem, či kostku cukru.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.