Krása začíná uvnitř

Otázky a odpovědi (FAQ)

Nejčastější otázky k použití přípravků Diochi

Jaký je důvod, před použitím bylinné kapky protřepat 21x?

Dojde tím k dynamizaci a účinnost přípravku se tak zvýší. Počet 21 protřepání vychází pro dynamizaci jako optimální.

Jsou s užíváním spojena nějaká rizika?

Reverzní reakce: Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku. Reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt. Více o reverzní reakci zde.

Proč je ve většině bylinných kapek alkohol?

Alkohol působí jako výborný nosič a podporuje vstřebávání účinných látek v maximální možné míře. Alkohol se nachází i v přirozeném prostředí trávicího traktu každého z nás.

Mohu kombinovat přípravky Dochi s léky?

Ve většině případů ano, před jejich použitím důrazně doporučujeme konzultaci s terapeutem Diochi a vaším lékařem.

Mohou se při užívání přípravků Diochi projevit alergické příznaky?

Na látky obsažené v přípravcích Diochi se alergické reakce projevují velice zřídka. Pokud nastává nějaká neočekávaná reakce, jedná se zpravidla o reverzní reakci.

U dávkování uvádíte doporučení po 3 týdnech užívání vynechat. Proč?

Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky.